Duchové Hoia Baciu 1. část Seznámení

Epizoda 1 Záhady / Seriál 107

Rumunský: Hoia Baciu. Co zde náš spolek Paranormal tým z.s. zažije? A co s přístroji vyzkoumá? To zjistíte ve dvou dvacetiminutových dokumentech.…

Rumunský: Hoia Baciu. Co zde náš spolek Paranormal tým z.s. zažije? A co s přístroji vyzkoumá? To zjistíte ve dvou dvacetiminutových dokumentech. V této první epizodě se zaměříme na seznámení s lesem Hoia Baciu. Dozvíte se, jak jsme se na místo výzkumu dostali, čím je zajímavé, jakému lesu u nás se podobná či jak hlubokou historii má. A dále stihneme i provést první fázi výzkumu, která spočívá v monitorování běžných hodnot (teploty, elektromagnetismus), které se na tomto místě vyskytují.

Tajemné Rumunsko

Tajemné Rumunsko

Záhady / Seriál 7 Epizód

Ďalšie epizódy

Epilog

Epilog

E7 / 17.8.2018

0 videní
Hrady

Hrady

E4 / 17.8.2018

0 videní
Drákula

Drákula

E3 / 17.8.2018

0 videní

Doporučené z archivu

Oblíbené filmy dostupné online

Všechno